AKCIE

1024 x 768

Ocenenie US STEEL Košice

US STEEL Košice

sa po dohode s vedením ZŠ Škultétyho rozhodlo oceniť kolektív 15 - ich najlepších žiakov zo športových hokejových tried, ktorí dosiahli v školskom roku 2005-2006 najlepšie výsledky v prospechu a správaní. Oceňovanie by sa malo stať v budúcnosti tradíciou s cieľom motivovať aj ostatných žiakov ŠHT.

Vzhľadom na vyvážené a najvýraznejšie športové výsledky sme sa rozhodli pre 15 najlepších z 8.A, pričom hlavným kritériom pri výbere bol dosiahnutý priemer v rámci polročnej klasifikácie a dodržiavanie školského poriadku.

Vecné ocenenie - profesionálne hokejové rukavice - si chlapci prevzali 28. mája 2006 v košickej ZOO pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa detí.

Nádejní hokejisti - žiaci 8.A s najlepšími výsledkami v prospechu a správaní pri preberaní profesionálnych hokejových rukavíc z rúk prezidenta US STEEL Davida H. Lohra.

Horný rad (zľava doprava): Michal Macejko, Štefan Šeňo, Martin Marinčin, Milan Staš, Matej Klein, Leoš Šafár, Slavomír Georgiev, Jakub Mihalič, Michal Pástor
Dolný rad: Dominik Šimčák, Viliam Knap, Juraj Boldižár, Štefan Kerekeš, Michal Mitro, Miroslav Macejko

aktualizované: 05.03.2007